Фортечна районна у м. Кропивницькому рада інформує

Фортечна  районна у м. Кропивницькому рада інформує

07 лютого 2020 08:37

06 лютого під головуванням голови  районної комісії, голови районної у місті ради Олександра Кришка відбулося засідання районної комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, житлової субсидії   населенню, надання пільг особам, які мають на це право, та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам при виконавчому комітеті Фортечної районної у м. Кропивницькому ради.

Розглянуто 152 справи, зокрема щодо призначення: державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям – 1 (призначено – 1),  житлової субсидії – 128 (призначено – 98), соціальних виплат  внутрішньо  переміщеним       особам – 21 (призначено – 20),  пільги – 2  (призначено – 2).

Прес-центр виконавчого комітету