Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

06 грудня 2018 року у комунальному закладі «Центр соціальної реабілітації (денного догляду) дітей з інвалідністю» були проведені спортивні розваги «Сильні духом» до Дня збройних сил України з вихованцями Центру

06 грудня 2018 року у комунальному закладі «Центр соціальної реабілітації (денного догляду) дітей з інвалідністю» були проведені спортивні розваги «Сильні            духом» до Дня збройних сил України з вихованцями Центру

06 грудня 2018 15:27

                  06 грудня 2018 року у комунальному закладі «Центр соціальної реабілітації (денного догляду) дітей з інвалідністю» фахівцем з фізичної реабілітації Садовою Г.В. були проведені спортивні розваги «Сильні духом» до Дня збройних сил України з вихованцями Центру. 

        Мета:   сформувати у дітей бажання вести здоровий спосіб життя, викликати у дітей прагнення зберігати своє здоров’я, виховувати звичку діяти самостійно, організовано, дотримуватись вказаного напрямку, бути сміливим, вміти діяти за сигналом, розвивати у дітей навички влучення у ціль.  

Під час заняття діти удосконалили такі рухові якості та закріпили їх як:  сила, гнучкість, координація рухів. На занятті використовувались вправи силової спрямованості: з гантелями, на гімнастичній стінці та на лаві. Велику увагу було приділено таким методам як змагальному та ігровому. Вони передбачають змагання дітей між собою за досягнення певного результату та є ефективним стимулом на заняттях.

 

 

Прес-центр виконавчого комітету

районної у місті ради

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада