Заняття з розвитку зв'язного мовлення «Хто де живе?» з дітками групи №1 комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного догляду) дітей з інвалідністю»

Заняття  з розвитку зв'язного мовлення  «Хто де живе?» з дітками групи №1 комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного догляду) дітей з інвалідністю»

06 листопада 2018 16:49

05 листопада 2018 року у комунальному закладі «Центр соціальної реабілітації (денного догляду) дітей з інвалідністю» вихователем     Кравчук О.В. було проведено заняття з розвитку зв'язного мовлення  «Хто де живе?» з дітками групи №1.

Мета: закріпити знання про диких тварин, їх назви, їх оселі, вправляти у використанні прийменників (в, у, на, під), вчити відповідати на запитання повними поширеними реченнями, розвивати навички зв'язного мовлення, увагу, пам'ять, виховувати вміння чути один одного, виховувати любов до тварин.

Під час заняття діти пригадали назви диких тварин, яких вони знають та назви їх дитинчат. Для кожної тварини підібрали (під час дидактичної гри) дім, використавши потрібний прийменник. Навчилися відповідати на запитання повними реченнями, розглядаючи ілюстрації з «лісового життя». В кінці заняття діти зробили висновок, що скоро зима і, щоб вижити, дикі тварини потребують нашої допомоги.

Прес-центр виконавчого комітету