«Катя спати вже лягає»

05 листопада 2019 14:05

04 листопада  2019 року у комунальному закладі «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті Кропивницькому ради» вихователем Снітко І.Ю. була проведено корекційно-розвивальне заняття на тему «Катя спати вже лягає» для дітей групи №3.

Під час проведення заняття вихованці продовжували набувати практичного досвіду у самостійній діяльності. Продовжували вдосконалювати навички по догляду за собою: уміння одягти сорочку, штани, застібнути ґудзики, кнопки, застібки, вішати одяг, мити обличчя, чистити зуби, готувати постіль до сну та прибрати її після сну.

За допомогою іграшок та символьних зображень розвивали навички наслідування та імітації дій дорослих.

За допомого елементарних завдань із самообслуговування діти привчалися до систематичної праці, що сприяло їхньому розумінню власних обов’язків, виконання яких не слід перекладати на інших.

Перед початком заняття був встановлений емоційний  контакт з кожною дитиною враховуючи її індивідуальні особливості та можливості, завдання та навантаження дозувалися, орієнтуючись на індивідуальний розвиток дитини.

Прес-центр виконавчого комітету