05 березня 2019 16:11

05 березня 2019 року у комунальному закладі «Центр комплексної  реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті Кропивницькому ради» вихователем групи №4 Шамшур О.М., було проведено корекційно - розвивальне заняття «Квітка для мами».

Мета: виховувати дбайливе, уважне ставлення до мами, повагу до сімейних цінностей; розширити уявлення дітей про весняні квіти; навчити дітей працювати з ножицями та клеєм;  виховувати акуратність, уміння концентрувати увагу; розвивати дрібну моторику, сенсорну інтеграцію.

Під час заняття діти уважно прослухали оповідання «Матусина любов» та розглянули картинки із зображенням весняних квітів. При оздоблені святкової листівки, навчились вирізати та клеїти елементи аплікації.

Прес-центр виконавчого комітету