ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТОЇ ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ

ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТОЇ  ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ

04 вересня 2019 09:24

03 вересня 2019 року відбулося пленарне засідання двадцять четвертої позачергової сесії районної у місті ради, на якому депутатами більшістю голосів затверджено зміни до рішення районної у місті ради від від 21 грудня 2018 року №172 «Про районний в місті бюджет на 2019 рік».

Крім того, депутатами одноголосно було підтримано три  депутатських запити, які стосувались житлово – комунального господарства м. Кропивницького.

Прес – центр

виконкому Фортечної районної