Шановні працівники соціальної сфери, прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Шановні працівники соціальної сфери, прийміть найщиріші вітання з  нагоди професійного свята!

02 листопада 2018 13:10

Шановні працівники соціальної сфери, прийміть найщиріші вітання  з  нагоди професійного свята!

Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість Кропивничан, котрі потребують уваги та підтримки з боку держави, не покинути і не забуті, відчувають себе захищеними. Ви ті, хто приймає на себе першими людські проблеми, біль та життєві негаразди, при цьому не відвертаючись, а прагнете всіляко допомогти і підтримати кожного.  А тому, служіння обраній справі, почуття обов`язку, професійність, доброта та душевна щедрість приносять вам заслужену людську шану і повагу.

Бажаю кожному з вас міцного здоров`я, щастя, активного довголіття, достатку, витримки у життєвих випробуваннях, невичерпної  енергії  для творення добра, заслуженої шани та вдячності людей, наснаги і завзяття у вибраній справі!

Голова районної у місті ради                                                                             О. Кришко