Про переоформлення особових рахунків на квартири громадян по комунальному підприємству «Житлово-експлуатаційна організація № 4» Міської ради міста Кропивницького »

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

від «_____» ____________ 2018 року № _____

Про переоформлення особових

рахунків на квартири громадян

по комунальному підприємству

«Житлово-експлуатаційна

організація № 4» Міської ради

міста Кропивницького »

Керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 103, 106 Житлового кодексу Української РСР та розглянувши клопотання комунального підприємства «Житлово – експлуатаційна організація № 4» Міської ради міста Кропивницького, заяви і документи громадян про переоформлення особових рахунків на квартири, що знаходяться на балансі комунального підприємства «Житлово – експлуатаційна організація № 4» Міської ради міста Кропивницького, виконком районної у місті ради

В И Р І Ш И В:

Погодити переоформлення особового рахунку двокімнатної квартири № 36 по вул. Г* Ж*, 23, корп.2 житловою площею – 36,83 кв. м (загальною – 63,20 кв. м), з усіма комунальними послугами, у зв’язку зі смертю основного квартиронаймача Г* Е* М* (копія свідоцтва про смерть серії І-ОЛ № * від 02 жовтня 2017 року) на дочку Г* К* О*, за згодою усіх дорослих членів сім’ї, від імені неповнолітніх дітей згода Г* К.О. як їх законного представника, а також згідно з договором найму жилого приміщення від 16 січня 2018 року з Г* К.О.

Склад сім’ї - 5 осіб.

Погодити переоформлення особового рахунку трикімнатної квартири № * по вул. Г* У*, 38, житловою площею – 42,57 кв. м (загальною – 74,10 кв. м), з усіма комунальними послугами, у зв’язку зі смертю основного квартиронаймача К* В* В* (копія свідоцтва про смерть серії І-ОЛ № * від 26 вересня 2017 року) на колишню дружину В* Л* С*, за згодою усіх дорослих членів сім’ї, а також згідно з договором найму жилого приміщення від 18 січня 2018 року з В* Л.С.

Склад сім’ї - 2 особи.

Голова районної у місті ради О. Кришко