Про переоформлення особового рахунку на квартиру громадян по комунальному підприємству ,,Житлово-експлуатаційна організація № 1” Кіровоградської міської ради”

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

від “____ ” 2018 року №_____

Про переоформлення особового

рахунку на квартиру громадян

по комунальному підприємству

,,Житлово-експлуатаційна організація № 1”

Кіровоградської міської ради”

Керуючись статтею 52 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 103, 106 Житлового кодексу Української РСР, розглянувши клопотання комунального підприємства ,,Житлово-експлуатаційна організація № 1” Кіровоградської міської ради” та заяви і документи громадян про переоформлення особового рахунку на квартиру, що знаходиться на балансі комунального підприємства ,,Житлово-експлуатаційна організація №1” Кіровоградської міської ради”, виконавчий комітет районної у місті ради

ВИРІШИВ :

Погодити переоформлення особового рахунку однокімнатної квартири № * по вулиці І*,*, житловою площею - 18,20 кв.м (загальною - 35,64 кв.м), з усіма комунальними послугами, у зв’язку зі смертю основного квартиронаймача В* І* Б* (копія свідоцтва про смерть I-ОЛ № ****** від 07 листопада 2017 року) на дружину В* В* В* згідно з договором найму жилого приміщення від 06 грудня 2017 року з В*В.В.

Склад сім’ї -2 особи.

Голова районної у місті ради О. Кришко