Про внесення доповнень до розпорядження голови районної у місті ради від 10 жовтня 2016 року № 88 - р

від 13 жовтня 2016 року                                                                     № 90 - р

Про внесення доповнень до розпорядження

голови районної у місті ради

від 10 жовтня 2016 року № 88 - р

Керуючись статтями 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статей 26, 39, 42, 43, 48  Регламенту Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання, враховуючи повідомлення депутата районної у місті ради Рихлицького О.І. від 11 жовтня 2016 року б/н та службову записку секретаря виконавчого комітету районної у місті ради Зубова Д.А. від 13 жовтня 2016 року:

1. Внести доповнення до розпорядження голови районної у місті ради від 10 жовтня  2016 року № 88 – р «Про скликання шостої сесії Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання», а саме:

Доповнити пункт 2 підпунктами 2.13.- 2.15. такого змісту:

«2.13. Про внесення змін до Графіка прийому виборців депутатами Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання.

Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

2.14. Про внесення змін до рішення районної у місті ради від 22 грудня 2016 року № 13.

Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

2.15. Про затвердження нового персонального складу виконавчого комітету Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання.

Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.».

У зв’язку з цим підпункт 2.13. зазначеного розпорядження вважати підпунктом 2.16.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова районної у місті ради                                                                     О. Кришко