Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

До відома депутатів та територіальної громади Фортечного району м. Кропивницького

 

До відома депутатів Фортечної районної у м. Кропивницькому ради.

 

Повідомляємо, що двадцять друга  сесії Фортечної районної у  м. Кропивницькому ради сьомого скликання, відбудеться  07 березня  2019 року о 10.00 годині у приміщенні Міської ради міста Кропивницького (кім. 215).

 

          На розгляд двадять другої  сесії районної у місті ради внести такі питання:

 

1. Про депутатські запити.

         2. Про затвердження звіту про виконання районного у місті  бюджету за  2018 рік.

3. Про роботу територіального центру  соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Фортечного району м. Кропивницького.

4. Про роботу комунального закладу   «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті  Кропивницькому ради».

5. Про продовження строку дії контракту  з директором комунального  закладу «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті  Кропивницькому ради».

6. Про роботу управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районної у м. Кропивницькому  ради  за 2018 рік.

7. Про внесення змін до персонального складу постійних комісій Фортечної районної у м. Кропивницькому ради сьомого скликання.

8. Про зняття з контролю окремих рішень районної у місті ради.

9. Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Фортечної районної у місті Кропивницькому ради сьомого скликання.

10. Різне.

 

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада